11718 | Quest Mohagany - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Purchase Mag Fabric pattern name Quest Mohagany Pattern number 11718 color Red theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-11718 |
| Pattern Name | Quest Mohagany |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% PVC, BACKING 100% POLY |
| Double Rubs | 150,000 |
| Cleaning Code | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

11718 | Quest Mohagany - Mag Fabric
11718 | Quest Mohagany - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Purchase Mag Fabric pattern name Quest Mohagany Pattern number 11718 color Red theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-11718 |
| Pattern Name | Quest Mohagany |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% PVC, BACKING 100% POLY |
| Double Rubs | 150,000 |
| Cleaning Code | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | Solid |
$47.60
11718 | Quest Mohagany - Mag Fabric—
$47.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Purchase Mag Fabric pattern name Quest Mohagany Pattern number 11718 color Red theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-11718 |
| Pattern Name | Quest Mohagany |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% PVC, BACKING 100% POLY |
| Double Rubs | 150,000 |
| Cleaning Code | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | Solid |












