11775 | Brookline Stone - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Search Mag Fabric pattern name Brookline Stone Pattern number 11775 color Grey theme Leaf. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-11775 |
| Pattern Name | Brookline Stone |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 15.7" |
| Vertical Repeat | 11" |
| Content | 20% LINEN, 45% VISCOSE, 35% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Grey |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

11775 | Brookline Stone - Mag Fabric
11775 | Brookline Stone - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Search Mag Fabric pattern name Brookline Stone Pattern number 11775 color Grey theme Leaf. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-11775 |
| Pattern Name | Brookline Stone |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 15.7" |
| Vertical Repeat | 11" |
| Content | 20% LINEN, 45% VISCOSE, 35% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Grey |
| Theme | Leaf |
$82.46
11775 | Brookline Stone - Mag Fabric—
$82.46
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Search Mag Fabric pattern name Brookline Stone Pattern number 11775 color Grey theme Leaf. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-11775 |
| Pattern Name | Brookline Stone |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 15.7" |
| Vertical Repeat | 11" |
| Content | 20% LINEN, 45% VISCOSE, 35% POLYESTER |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Grey |
| Theme | Leaf |












