12034 | Alsop Multi - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12034 |
| Pattern Name | Alsop Multi |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 27.56" |
| Vertical Repeat | 27.56" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 30,000+ WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12034 | Alsop Multi - Mag Fabric
12034 | Alsop Multi - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12034 |
| Pattern Name | Alsop Multi |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 27.56" |
| Vertical Repeat | 27.56" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 30,000+ WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal Skin |
Original: $83.30
-65%$83.30
$29.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12034 |
| Pattern Name | Alsop Multi |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 27.56" |
| Vertical Repeat | 27.56" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 30,000+ WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal Skin |












