12051 | Luyen Beige - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12051 |
| Pattern Name | Luyen Beige |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0.5" |
| Vertical Repeat | 0.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12051 | Luyen Beige - Mag Fabric
12051 | Luyen Beige - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12051 |
| Pattern Name | Luyen Beige |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0.5" |
| Vertical Repeat | 0.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Original: $54.40
-65%$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12051 |
| Pattern Name | Luyen Beige |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0.5" |
| Vertical Repeat | 0.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |












