12052 | Luyen Pearl - Mag Fabric
Priced Per Yard. 22 Yard Minimum.
Looking for Mag Fabric pattern name Luyen Pearl Item 12052 color Neutral theme Texture. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12052 |
| Pattern Name | Luyen Pearl |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0.5" |
| Vertical Repeat | 0.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Neutral |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12052 | Luyen Pearl - Mag Fabric
12052 | Luyen Pearl - Mag Fabric
Priced Per Yard. 22 Yard Minimum.
Looking for Mag Fabric pattern name Luyen Pearl Item 12052 color Neutral theme Texture. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12052 |
| Pattern Name | Luyen Pearl |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0.5" |
| Vertical Repeat | 0.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Neutral |
| Theme | Texture |
$54.40
12052 | Luyen Pearl - Mag Fabric—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 22 Yard Minimum.
Looking for Mag Fabric pattern name Luyen Pearl Item 12052 color Neutral theme Texture. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12052 |
| Pattern Name | Luyen Pearl |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0.5" |
| Vertical Repeat | 0.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Neutral |
| Theme | Texture |












