12065 | Boq Brown - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12065 |
| Pattern Name | Boq Brown |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0.63" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 95 POLYESTER, 3 COTTON, 2 LINEN |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12065 | Boq Brown - Mag Fabric
12065 | Boq Brown - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12065 |
| Pattern Name | Boq Brown |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0.63" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 95 POLYESTER, 3 COTTON, 2 LINEN |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Original: $64.60
-65%$64.60
$22.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12065 |
| Pattern Name | Boq Brown |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0.63" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 95 POLYESTER, 3 COTTON, 2 LINEN |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |












