12067 | Silas Natural - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric Product# 12067 pattern name Silas Natural
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12067 |
| Pattern Name | Silas Natural |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0.25" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 53 COTTON, 47 POLYESTER |
| Double Rubs | 40000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12067 | Silas Natural - Mag Fabric
12067 | Silas Natural - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric Product# 12067 pattern name Silas Natural
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12067 |
| Pattern Name | Silas Natural |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0.25" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 53 COTTON, 47 POLYESTER |
| Double Rubs | 40000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
$57.80
12067 | Silas Natural - Mag Fabric—
$57.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric Product# 12067 pattern name Silas Natural
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12067 |
| Pattern Name | Silas Natural |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0.25" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 53 COTTON, 47 POLYESTER |
| Double Rubs | 40000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |












