12076 | Gamboa Pearl - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Search Mag Fabric pattern name Gamboa Pearl Pattern 12076 color White theme Texture. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12076 |
| Pattern Name | Gamboa Pearl |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | NA |
| Cleaning Code | S |
| Color | White |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12076 | Gamboa Pearl - Mag Fabric
12076 | Gamboa Pearl - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Search Mag Fabric pattern name Gamboa Pearl Pattern 12076 color White theme Texture. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12076 |
| Pattern Name | Gamboa Pearl |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | NA |
| Cleaning Code | S |
| Color | White |
| Theme | Texture |
$45.06
12076 | Gamboa Pearl - Mag Fabric—
$45.06
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Search Mag Fabric pattern name Gamboa Pearl Pattern 12076 color White theme Texture. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12076 |
| Pattern Name | Gamboa Pearl |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | NA |
| Cleaning Code | S |
| Color | White |
| Theme | Texture |












