12093 | Willow Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12093 |
| Pattern Name | Willow Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 17.25" |
| Vertical Repeat | 9.5" |
| Content | 60% VIS, 28% COT, 12% POLY |
| Double Rubs | 51,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12093 | Willow Earth - Mag Fabric
12093 | Willow Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12093 |
| Pattern Name | Willow Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 17.25" |
| Vertical Repeat | 9.5" |
| Content | 60% VIS, 28% COT, 12% POLY |
| Double Rubs | 51,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12093 |
| Pattern Name | Willow Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 17.25" |
| Vertical Repeat | 9.5" |
| Content | 60% VIS, 28% COT, 12% POLY |
| Double Rubs | 51,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Leaf |












