12095 | Texas Linen - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Save on Mag Fabric pattern name Texas Linen Item 12095 color Beige theme Stripes. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12095 |
| Pattern Name | Texas Linen |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 1.25" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12095 | Texas Linen - Mag Fabric
12095 | Texas Linen - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Save on Mag Fabric pattern name Texas Linen Item 12095 color Beige theme Stripes. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12095 |
| Pattern Name | Texas Linen |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 1.25" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
$81.60
12095 | Texas Linen - Mag Fabric—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Save on Mag Fabric pattern name Texas Linen Item 12095 color Beige theme Stripes. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12095 |
| Pattern Name | Texas Linen |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 1.25" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | DC |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |












