12111 | Bastian Classic - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12111 |
| Pattern Name | Bastian Classic |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.88" |
| Vertical Repeat | 24.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12111 | Bastian Classic - Mag Fabric
12111 | Bastian Classic - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12111 |
| Pattern Name | Bastian Classic |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.88" |
| Vertical Repeat | 24.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Original: $49.30
-65%$49.30
$17.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12111 |
| Pattern Name | Bastian Classic |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.88" |
| Vertical Repeat | 24.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Modern Chinoiserie |












