12112 | Bastian Bluegreen - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12112 |
| Pattern Name | Bastian Bluegreen |
| Width | 54.4" |
| Horizontal Repeat | 26.88" |
| Vertical Repeat | 24.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12112 | Bastian Bluegreen - Mag Fabric
12112 | Bastian Bluegreen - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12112 |
| Pattern Name | Bastian Bluegreen |
| Width | 54.4" |
| Horizontal Repeat | 26.88" |
| Vertical Repeat | 24.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Original: $49.30
-65%$49.30
$17.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12112 |
| Pattern Name | Bastian Bluegreen |
| Width | 54.4" |
| Horizontal Repeat | 26.88" |
| Vertical Repeat | 24.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Modern Chinoiserie |












