12117 | Lavishe Cayenne - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
View Mag Fabric SKU# 12117 pattern name Lavishe Cayenne
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12117 |
| Pattern Name | Lavishe Cayenne |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Orange |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12117 | Lavishe Cayenne - Mag Fabric
12117 | Lavishe Cayenne - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
View Mag Fabric SKU# 12117 pattern name Lavishe Cayenne
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12117 |
| Pattern Name | Lavishe Cayenne |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Orange |
| Theme | Solid |
$54.40
12117 | Lavishe Cayenne - Mag Fabric—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
View Mag Fabric SKU# 12117 pattern name Lavishe Cayenne
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12117 |
| Pattern Name | Lavishe Cayenne |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Orange |
| Theme | Solid |












