12120 | Lavishe Crystal - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Order Mag Fabric Product 12120 pattern name Lavishe Crystal
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12120 |
| Pattern Name | Lavishe Crystal |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | White |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12120 | Lavishe Crystal - Mag Fabric
12120 | Lavishe Crystal - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Order Mag Fabric Product 12120 pattern name Lavishe Crystal
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12120 |
| Pattern Name | Lavishe Crystal |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | White |
| Theme | Solid |
$54.40
12120 | Lavishe Crystal - Mag Fabric—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Order Mag Fabric Product 12120 pattern name Lavishe Crystal
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12120 |
| Pattern Name | Lavishe Crystal |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | White |
| Theme | Solid |












