12125 | Lavishe Garnet - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Select Mag Fabric Item 12125 pattern name Lavishe Garnet
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12125 |
| Pattern Name | Lavishe Garnet |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Red |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12125 | Lavishe Garnet - Mag Fabric
12125 | Lavishe Garnet - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Select Mag Fabric Item 12125 pattern name Lavishe Garnet
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12125 |
| Pattern Name | Lavishe Garnet |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Red |
| Theme | Solid |
$54.40
12125 | Lavishe Garnet - Mag Fabric—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Select Mag Fabric Item 12125 pattern name Lavishe Garnet
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12125 |
| Pattern Name | Lavishe Garnet |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Red |
| Theme | Solid |












