12126 | Lavishe Graphite - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric SKU# 12126 pattern name Lavishe Graphite
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12126 |
| Pattern Name | Lavishe Graphite |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12126 | Lavishe Graphite - Mag Fabric
12126 | Lavishe Graphite - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric SKU# 12126 pattern name Lavishe Graphite
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12126 |
| Pattern Name | Lavishe Graphite |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
$54.40
12126 | Lavishe Graphite - Mag Fabric—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric SKU# 12126 pattern name Lavishe Graphite
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12126 |
| Pattern Name | Lavishe Graphite |
| Width | 55.5" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |












