12164 | Dunbar Wheat - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric pattern name Dunbar Wheat Pattern 12164 color Gold theme Texture. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12164 |
| Pattern Name | Dunbar Wheat |
| Width | 56"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% Polyester |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | W |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12164 | Dunbar Wheat - Mag Fabric
12164 | Dunbar Wheat - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric pattern name Dunbar Wheat Pattern 12164 color Gold theme Texture. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12164 |
| Pattern Name | Dunbar Wheat |
| Width | 56"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% Polyester |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | W |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
$27.20
12164 | Dunbar Wheat - Mag Fabric—
$27.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric pattern name Dunbar Wheat Pattern 12164 color Gold theme Texture. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12164 |
| Pattern Name | Dunbar Wheat |
| Width | 56"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% Polyester |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | W |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |












