12167 | Evander Fiesta - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12167 |
| Pattern Name | Evander Fiesta |
| Width | 56"" |
| Horizontal Repeat | 12" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% Polyester |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | W |
| Color | Multi Color |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12167 | Evander Fiesta - Mag Fabric
12167 | Evander Fiesta - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12167 |
| Pattern Name | Evander Fiesta |
| Width | 56"" |
| Horizontal Repeat | 12" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% Polyester |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | W |
| Color | Multi Color |
| Theme | Stripes |
Original: $27.20
-65%$27.20
$9.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12167 |
| Pattern Name | Evander Fiesta |
| Width | 56"" |
| Horizontal Repeat | 12" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% Polyester |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | W |
| Color | Multi Color |
| Theme | Stripes |












