12220 | Maymay Antique - Mag Fabric
Priced Per Yard. 42 Yard Minimum.
View Mag Fabric pattern name Maymay Antique Pattern number 12220 color Multi Color theme Modern Chinoiserie. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12220 |
| Pattern Name | Maymay Antique |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 25.25" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12220 | Maymay Antique - Mag Fabric
12220 | Maymay Antique - Mag Fabric
Priced Per Yard. 42 Yard Minimum.
View Mag Fabric pattern name Maymay Antique Pattern number 12220 color Multi Color theme Modern Chinoiserie. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12220 |
| Pattern Name | Maymay Antique |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 25.25" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Modern Chinoiserie |
$78.20
12220 | Maymay Antique - Mag Fabric—
$78.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 42 Yard Minimum.
View Mag Fabric pattern name Maymay Antique Pattern number 12220 color Multi Color theme Modern Chinoiserie. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12220 |
| Pattern Name | Maymay Antique |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 25.25" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Modern Chinoiserie |












