12227 | Woodland Multi - Mag Fabric
Priced Per Yard. 61 Yard Minimum.
Select Mag Fabric pattern name Woodland Multi Product# 12227 color Multi Color theme Novelty. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12227 |
| Pattern Name | Woodland Multi |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12227 | Woodland Multi - Mag Fabric
12227 | Woodland Multi - Mag Fabric
Priced Per Yard. 61 Yard Minimum.
Select Mag Fabric pattern name Woodland Multi Product# 12227 color Multi Color theme Novelty. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12227 |
| Pattern Name | Woodland Multi |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
$73.10
12227 | Woodland Multi - Mag Fabric—
$73.10
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 61 Yard Minimum.
Select Mag Fabric pattern name Woodland Multi Product# 12227 color Multi Color theme Novelty. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12227 |
| Pattern Name | Woodland Multi |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |












