12229 | Nilly Latte - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Nilly Latte Item 12229 color Beige theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12229 |
| Pattern Name | Nilly Latte |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12229 | Nilly Latte - Mag Fabric
12229 | Nilly Latte - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Nilly Latte Item 12229 color Beige theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12229 |
| Pattern Name | Nilly Latte |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
$35.70
12229 | Nilly Latte - Mag Fabric—
$35.70
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Nilly Latte Item 12229 color Beige theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12229 |
| Pattern Name | Nilly Latte |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |












