12232 | Nilly Cinnamon - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12232 |
| Pattern Name | Nilly Cinnamon |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Orange |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12232 | Nilly Cinnamon - Mag Fabric
12232 | Nilly Cinnamon - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12232 |
| Pattern Name | Nilly Cinnamon |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Orange |
| Theme | Solid |
Original: $35.70
-65%$35.70
$12.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12232 |
| Pattern Name | Nilly Cinnamon |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Orange |
| Theme | Solid |












