12235 | Nilly Honey - Mag Fabric
Priced Per Yard. 49 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Nilly Honey Item 12235 color Gold theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12235 |
| Pattern Name | Nilly Honey |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12235 | Nilly Honey - Mag Fabric
12235 | Nilly Honey - Mag Fabric
Priced Per Yard. 49 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Nilly Honey Item 12235 color Gold theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12235 |
| Pattern Name | Nilly Honey |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |
$35.70
12235 | Nilly Honey - Mag Fabric—
$35.70
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 49 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Nilly Honey Item 12235 color Gold theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12235 |
| Pattern Name | Nilly Honey |
| Width | 54"" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 20,000+ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |












