12262 | Ebel Ecru - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12262 |
| Pattern Name | Ebel Ecru |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 75,000 WYZ |
| Cleaning Code | WS |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12262 | Ebel Ecru - Mag Fabric
12262 | Ebel Ecru - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12262 |
| Pattern Name | Ebel Ecru |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 75,000 WYZ |
| Cleaning Code | WS |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Original: $27.20
-65%$27.20
$9.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12262 |
| Pattern Name | Ebel Ecru |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 75,000 WYZ |
| Cleaning Code | WS |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |












