12269 | Samson Flax - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12269 |
| Pattern Name | Samson Flax |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 40% VISCOSE, 30% LINEN, 30% POLY |
| Double Rubs | 12,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12269 | Samson Flax - Mag Fabric
12269 | Samson Flax - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12269 |
| Pattern Name | Samson Flax |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 40% VISCOSE, 30% LINEN, 30% POLY |
| Double Rubs | 12,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Original: $81.60
-65%$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12269 |
| Pattern Name | Samson Flax |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 40% VISCOSE, 30% LINEN, 30% POLY |
| Double Rubs | 12,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |












