12285 | Moyra Coin - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Order Mag Fabric pattern name Moyra Coin Product# 12285 color Yellow/Gold theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12285 |
| Pattern Name | Moyra Coin |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 100,000 WYZ |
| Cleaning Code | X |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12285 | Moyra Coin - Mag Fabric
12285 | Moyra Coin - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Order Mag Fabric pattern name Moyra Coin Product# 12285 color Yellow/Gold theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12285 |
| Pattern Name | Moyra Coin |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 100,000 WYZ |
| Cleaning Code | X |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |
$61.20
12285 | Moyra Coin - Mag Fabric—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Order Mag Fabric pattern name Moyra Coin Product# 12285 color Yellow/Gold theme Solid. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12285 |
| Pattern Name | Moyra Coin |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 100,000 WYZ |
| Cleaning Code | X |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |












