12303 | Coraline Pearl - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Looking for Mag Fabric pattern name Coraline Pearl Product# 12303 color Beige theme Leaf. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12303 |
| Pattern Name | Coraline Pearl |
| Width | 52.5" |
| Horizontal Repeat | 8.5" |
| Vertical Repeat | 9" |
| Content | 55% LINEN, 45% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12303 | Coraline Pearl - Mag Fabric
12303 | Coraline Pearl - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Looking for Mag Fabric pattern name Coraline Pearl Product# 12303 color Beige theme Leaf. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12303 |
| Pattern Name | Coraline Pearl |
| Width | 52.5" |
| Horizontal Repeat | 8.5" |
| Vertical Repeat | 9" |
| Content | 55% LINEN, 45% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Leaf |
$241.40
12303 | Coraline Pearl - Mag Fabric—
$241.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Looking for Mag Fabric pattern name Coraline Pearl Product# 12303 color Beige theme Leaf. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12303 |
| Pattern Name | Coraline Pearl |
| Width | 52.5" |
| Horizontal Repeat | 8.5" |
| Vertical Repeat | 9" |
| Content | 55% LINEN, 45% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Leaf |












