12339 | Lollipin Jewel - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Purchase Mag Fabric pattern name Lollipin Jewel Pattern# 12339 color Multi Color theme Novelty. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12339 |
| Pattern Name | Lollipin Jewel |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.25" |
| Vertical Repeat | 26.5" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12339 | Lollipin Jewel - Mag Fabric
12339 | Lollipin Jewel - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Purchase Mag Fabric pattern name Lollipin Jewel Pattern# 12339 color Multi Color theme Novelty. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12339 |
| Pattern Name | Lollipin Jewel |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.25" |
| Vertical Repeat | 26.5" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
$78.20
12339 | Lollipin Jewel - Mag Fabric—
$78.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Purchase Mag Fabric pattern name Lollipin Jewel Pattern# 12339 color Multi Color theme Novelty. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12339 |
| Pattern Name | Lollipin Jewel |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 26.25" |
| Vertical Repeat | 26.5" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |












