12370 | Omika Linen - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
View Mag Fabric pattern name Omika Linen Product 12370 color Beige theme Paisley. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12370 |
| Pattern Name | Omika Linen |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6" |
| Content | 55% LINEN, 45% RAYON |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Paisley |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12370 | Omika Linen - Mag Fabric
12370 | Omika Linen - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
View Mag Fabric pattern name Omika Linen Product 12370 color Beige theme Paisley. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12370 |
| Pattern Name | Omika Linen |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6" |
| Content | 55% LINEN, 45% RAYON |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Paisley |
$61.20
12370 | Omika Linen - Mag Fabric—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
View Mag Fabric pattern name Omika Linen Product 12370 color Beige theme Paisley. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12370 |
| Pattern Name | Omika Linen |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6" |
| Content | 55% LINEN, 45% RAYON |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Paisley |












