12371 | Omika Chamomile - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric pattern name Omika Chamomile Pattern number 12371 color Yellow/Gold theme Paisley. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12371 |
| Pattern Name | Omika Chamomile |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6" |
| Content | 55% LINEN, 45% RAYON |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Paisley |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12371 | Omika Chamomile - Mag Fabric
12371 | Omika Chamomile - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric pattern name Omika Chamomile Pattern number 12371 color Yellow/Gold theme Paisley. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12371 |
| Pattern Name | Omika Chamomile |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6" |
| Content | 55% LINEN, 45% RAYON |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Paisley |
$61.20
12371 | Omika Chamomile - Mag Fabric—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Buy Mag Fabric pattern name Omika Chamomile Pattern number 12371 color Yellow/Gold theme Paisley. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12371 |
| Pattern Name | Omika Chamomile |
| Width | 54.5" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 6" |
| Content | 55% LINEN, 45% RAYON |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Paisley |












