126/13046 | Textures, Gold Solid - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/13046 |
| Pattern Name | Textures |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPERWEAVE - 70%;NON WOVEN - 30% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

126/13046 | Textures, Gold Solid - Cole & Son Wallpaper
126/13046 | Textures, Gold Solid - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/13046 |
| Pattern Name | Textures |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPERWEAVE - 70%;NON WOVEN - 30% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Original: $1,752.98
-65%$1,752.98
$613.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/13046 |
| Pattern Name | Textures |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPERWEAVE - 70%;NON WOVEN - 30% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |














