126/2004 | Kaki Persimmon, Silver Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/2004 |
| Pattern Name | Kaki Persimmon |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.5" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

126/2004 | Kaki Persimmon, Silver Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
126/2004 | Kaki Persimmon, Silver Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/2004 |
| Pattern Name | Kaki Persimmon |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.5" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Chinoiserie |
Original: $461.48
-65%$461.48
$161.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/2004 |
| Pattern Name | Kaki Persimmon |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.5" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Chinoiserie |














