1576 94W7271 | Rainforest - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 1576 94W7271 |
| Book | Rainforest |
| Width | 20.5" (52.07 cm) |
| Match | Half Drop |
| Repeat | 20.8" (52.83 cm) |
| Paste | Paste The Wall |
| Content | 0 |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. Additional Instructions Spongeable |
| Removability | Peelable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | United Kingdom |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

1576 94W7271 | Rainforest - JF Wallpaper
1576 94W7271 | Rainforest - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 1576 94W7271 |
| Book | Rainforest |
| Width | 20.5" (52.07 cm) |
| Match | Half Drop |
| Repeat | 20.8" (52.83 cm) |
| Paste | Paste The Wall |
| Content | 0 |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. Additional Instructions Spongeable |
| Removability | Peelable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | United Kingdom |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |
Original: $172.43
-65%$172.43
$60.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | JF |
| Pattern Number | 1576 94W7271 |
| Book | Rainforest |
| Width | 20.5" (52.07 cm) |
| Match | Half Drop |
| Repeat | 20.8" (52.83 cm) |
| Paste | Paste The Wall |
| Content | 0 |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. Additional Instructions Spongeable |
| Removability | Peelable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | United Kingdom |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |












