2025107.34.0 | Mandalay Print, Kingsley - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025107.34.0 |
| Pattern Name | Mandalay Print |
| Collection | Kingsley |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 43.3" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Pink |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025107.34.0 | Mandalay Print, Kingsley - Lee Jofa Fabric
2025107.34.0 | Mandalay Print, Kingsley - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025107.34.0 |
| Pattern Name | Mandalay Print |
| Collection | Kingsley |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 43.3" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Pink |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Original: $253.58
-65%$253.58
$88.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025107.34.0 |
| Pattern Name | Mandalay Print |
| Collection | Kingsley |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 43.3" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Pink |
| Theme | Modern Chinoiserie |











