2211 18W7641 | Crosswinds - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 2211 18W7641 |
| Book | Crosswinds |
| Width | 20.5" (52.07 cm) |
| Match | Free Match |
| Repeat | 0 |
| Paste | Paste The Wall |
| Content | 0 |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | United Kingdom |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2211 18W7641 | Crosswinds - JF Wallpaper
2211 18W7641 | Crosswinds - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 2211 18W7641 |
| Book | Crosswinds |
| Width | 20.5" (52.07 cm) |
| Match | Free Match |
| Repeat | 0 |
| Paste | Paste The Wall |
| Content | 0 |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | United Kingdom |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Original: $105.68
-65%$105.68
$36.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | JF |
| Pattern Number | 2211 18W7641 |
| Book | Crosswinds |
| Width | 20.5" (52.07 cm) |
| Match | Free Match |
| Repeat | 0 |
| Paste | Paste The Wall |
| Content | 0 |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | United Kingdom |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |












