32800 | Curtain Call, White - Phillip Jeffries Wallpaper
| Brand | Phillip Jeffries |
| Pattern Number | 32800 |
| Pattern Name | Curtain Call - White |
| Collection | Textiles Silks & Sateens |
| Width | 54 in Pre-Trimmed (137.2 cm)" |
| Vertical Repeat | n/a |
| Horizontal Repeat | n/a |
| Fire Rating | ASTM E84 Class A |
| Minimum Order Quantity | 12 yards |
| Order Increments | 4 yards |
| Bolt Sizes | 12 Yards |
| Maintenance | Stain Repellent Finish |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

32800 | Curtain Call, White - Phillip Jeffries Wallpaper
32800 | Curtain Call, White - Phillip Jeffries Wallpaper
| Brand | Phillip Jeffries |
| Pattern Number | 32800 |
| Pattern Name | Curtain Call - White |
| Collection | Textiles Silks & Sateens |
| Width | 54 in Pre-Trimmed (137.2 cm)" |
| Vertical Repeat | n/a |
| Horizontal Repeat | n/a |
| Fire Rating | ASTM E84 Class A |
| Minimum Order Quantity | 12 yards |
| Order Increments | 4 yards |
| Bolt Sizes | 12 Yards |
| Maintenance | Stain Repellent Finish |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Phillip Jeffries |
| Pattern Number | 32800 |
| Pattern Name | Curtain Call - White |
| Collection | Textiles Silks & Sateens |
| Width | 54 in Pre-Trimmed (137.2 cm)" |
| Vertical Repeat | n/a |
| Horizontal Repeat | n/a |
| Fire Rating | ASTM E84 Class A |
| Minimum Order Quantity | 12 yards |
| Order Increments | 4 yards |
| Bolt Sizes | 12 Yards |
| Maintenance | Stain Repellent Finish |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |













