4148-27425 | PrintWorks, Begonia Red Floral Trail - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4148-27425 |
| Pattern Name | Begonia Red Floral Trail |
| Collection | PrintWorks |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Red |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4148-27425 | PrintWorks, Begonia Red Floral Trail - Chesapeake Wallpaper
4148-27425 | PrintWorks, Begonia Red Floral Trail - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4148-27425 |
| Pattern Name | Begonia Red Floral Trail |
| Collection | PrintWorks |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Red |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4148-27425 |
| Pattern Name | Begonia Red Floral Trail |
| Collection | PrintWorks |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Red |
| Theme | Floral |
























