4169-27606 | Oak & Moss, Auberge White Plaid - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4169-27606 |
| Pattern Name | Auberge White Plaid |
| Collection | Oak & Moss |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.86" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Neutral |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4169-27606 | Oak & Moss, Auberge White Plaid - Chesapeake Wallpaper
4169-27606 | Oak & Moss, Auberge White Plaid - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4169-27606 |
| Pattern Name | Auberge White Plaid |
| Collection | Oak & Moss |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.86" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Neutral |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4169-27606 |
| Pattern Name | Auberge White Plaid |
| Collection | Oak & Moss |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.86" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Neutral |
| Theme | Modern |






















