4172-27494 | Sea Salt, Beach Rose Teal Floral Fruits - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-27494 |
| Pattern Name | Beach Rose Teal Floral Fruits |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4172-27494 | Sea Salt, Beach Rose Teal Floral Fruits - A-Street Wallpaper
4172-27494 | Sea Salt, Beach Rose Teal Floral Fruits - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-27494 |
| Pattern Name | Beach Rose Teal Floral Fruits |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-27494 |
| Pattern Name | Beach Rose Teal Floral Fruits |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
























