4172-27501 | Sea Salt, Koi Metallic Fish - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-27501 |
| Pattern Name | Koi Metallic Fish |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Metallic |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4172-27501 | Sea Salt, Koi Metallic Fish - A-Street Wallpaper
4172-27501 | Sea Salt, Koi Metallic Fish - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-27501 |
| Pattern Name | Koi Metallic Fish |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Metallic |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-27501 |
| Pattern Name | Koi Metallic Fish |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Metallic |
| Theme | Animals |
























