4172-27524 | Sea Salt, Serendipity Seafoam Shibori - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-27524 |
| Pattern Name | Serendipity Seafoam Shibori |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4172-27524 | Sea Salt, Serendipity Seafoam Shibori - A-Street Wallpaper
4172-27524 | Sea Salt, Serendipity Seafoam Shibori - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-27524 |
| Pattern Name | Serendipity Seafoam Shibori |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Original: $135.00
-65%$135.00
$47.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-27524 |
| Pattern Name | Serendipity Seafoam Shibori |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
























