4172-82009 | Sea Salt, Salvo Light Green Curved Contours - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-82009 |
| Pattern Name | Salvo Light Green Curved Contours |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 27 ' |
| COVERAGE | 60.8 |
| Color | Green |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4172-82009 | Sea Salt, Salvo Light Green Curved Contours - A-Street Wallpaper
4172-82009 | Sea Salt, Salvo Light Green Curved Contours - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-82009 |
| Pattern Name | Salvo Light Green Curved Contours |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 27 ' |
| COVERAGE | 60.8 |
| Color | Green |
| Theme | Modern |
Original: $150.00
-65%$150.00
$52.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4172-82009 |
| Pattern Name | Salvo Light Green Curved Contours |
| Collection | Sea Salt |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 27 ' |
| COVERAGE | 60.8 |
| Color | Green |
| Theme | Modern |
























