4191-83029 | Kitchen & Bath, Sonny Rust Fronds - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83029 |
| Pattern Name | Sonny Rust Fronds |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Red |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4191-83029 | Kitchen & Bath, Sonny Rust Fronds - Chesapeake Wallpaper
4191-83029 | Kitchen & Bath, Sonny Rust Fronds - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83029 |
| Pattern Name | Sonny Rust Fronds |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Red |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83029 |
| Pattern Name | Sonny Rust Fronds |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Red |
| Theme | Leaves |






















