4192-83422 | Plaid & Stripe, Thorpe Light Grey Plaid - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4192-83422 |
| Pattern Name | Thorpe Light Grey Plaid |
| Collection | Plaid & Stripe |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 6.83" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Easy Walls |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4192-83422 | Plaid & Stripe, Thorpe Light Grey Plaid - Chesapeake Wallpaper
4192-83422 | Plaid & Stripe, Thorpe Light Grey Plaid - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4192-83422 |
| Pattern Name | Thorpe Light Grey Plaid |
| Collection | Plaid & Stripe |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 6.83" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Easy Walls |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Plaid |
Original: $102.00
-65%$102.00
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4192-83422 |
| Pattern Name | Thorpe Light Grey Plaid |
| Collection | Plaid & Stripe |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 6.83" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Easy Walls |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Plaid |






















