4197-26501 | Kaleidoscope, Lars - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4197-26501 |
| Pattern Name | Lars |
| Collection | Kaleidoscope |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4197-26501 | Kaleidoscope, Lars - A-Street Wallpaper
4197-26501 | Kaleidoscope, Lars - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4197-26501 |
| Pattern Name | Lars |
| Collection | Kaleidoscope |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4197-26501 |
| Pattern Name | Lars |
| Collection | Kaleidoscope |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Abstract |
























