4197-27886 | Kaleidoscope, Manette - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4197-27886 |
| Pattern Name | Manette |
| Collection | Kaleidoscope |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4197-27886 | Kaleidoscope, Manette - A-Street Wallpaper
4197-27886 | Kaleidoscope, Manette - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4197-27886 |
| Pattern Name | Manette |
| Collection | Kaleidoscope |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4197-27886 |
| Pattern Name | Manette |
| Collection | Kaleidoscope |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
























