4197-84002 | Kaleidoscope, Layton - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4197-84002 |
| Pattern Name | Layton |
| Collection | Kaleidoscope |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 27 ' |
| COVERAGE | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4197-84002 | Kaleidoscope, Layton - A-Street Wallpaper
4197-84002 | Kaleidoscope, Layton - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4197-84002 |
| Pattern Name | Layton |
| Collection | Kaleidoscope |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 27 ' |
| COVERAGE | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Botanical |
Original: $153.00
-65%$153.00
$53.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4197-84002 |
| Pattern Name | Layton |
| Collection | Kaleidoscope |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 27 ' |
| COVERAGE | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Botanical |
























