4201-48010 | Savanna, Rosa Green Floral Columns - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-48010 |
| Pattern Name | Rosa Green Floral Columns |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4201-48010 | Savanna, Rosa Green Floral Columns - A-Street Wallpaper
4201-48010 | Savanna, Rosa Green Floral Columns - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-48010 |
| Pattern Name | Rosa Green Floral Columns |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $153.00
-65%$153.00
$53.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-48010 |
| Pattern Name | Rosa Green Floral Columns |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |






















