4202-410365 | Springhill, Ellery Light Grey Herringbone - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4202-410365 |
| Pattern Name | Ellery Light Grey Herringbone |
| Collection | Springhill |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Grey |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4202-410365 | Springhill, Ellery Light Grey Herringbone - A-Street Wallpaper
4202-410365 | Springhill, Ellery Light Grey Herringbone - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4202-410365 |
| Pattern Name | Ellery Light Grey Herringbone |
| Collection | Springhill |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Grey |
| Theme | Fabric Texture |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4202-410365 |
| Pattern Name | Ellery Light Grey Herringbone |
| Collection | Springhill |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Grey |
| Theme | Fabric Texture |
























