4202-484793 | Springhill, Naim Bone Solid Texture - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4202-484793 |
| Pattern Name | Naim Bone Solid Texture |
| Collection | Springhill |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4202-484793 | Springhill, Naim Bone Solid Texture - A-Street Wallpaper
4202-484793 | Springhill, Naim Bone Solid Texture - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4202-484793 |
| Pattern Name | Naim Bone Solid Texture |
| Collection | Springhill |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4202-484793 |
| Pattern Name | Naim Bone Solid Texture |
| Collection | Springhill |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
























